U19: Партизану Куп Србије

Данас је на стадиону СЦ Инге на Звездари одигран Куп Србије за јуниоре у рагбију 9. На турниру су учествовале 4 екипе, Партизан 1953, Црвена звезда и Ташмајдан Тигрови из Београда, као и Морава Гепарди из Лесковца.

Резултати турнира:
1. коло

Партизан 26 – 4 Морава Гепарди Лесковац
Црвена звезда 10 – 8 Ташмајдан Тигрови

2. коло

Партизан 20 – 12 Ташмајдан Тигрови
Црвена звезда 26 – 8 Морава Гепарди Лесковац

3. коло

Црвена звезда 22 – 24 Партизан
Ташмајдан Тигрови 32 – 0 Морава Гепарди Лесковац

Партизан 26 (8) – 4 (0) Морава Гепарди Партизан есеји: В. Карановић 1′, 6′ и 20′; Е. Бибић 12′; С. Иванковић 19′. Партизан голови: С. Иванковић 3/4; В. Станковић 0/1.Морава Гепарди есеји: Л. Бустић 16′. Голови: Л. Бустић 0/1.


Црвена звезда 10 (6) – 8 (0) Ташмајдан Тигрови

Црвена звезда есеји: В. Миловановић 2′; Б. Ристовић 19′. Голови: Л. Рашковић 1/1; В. Миловановић 0/1.Ташмајдан Тигрови: М. Симовић 17′; В. Сталевић 20′. Голови: С. Симовић 0/2.

Партизан 20 (8) – 12 (4) Ташмајдан Тигрови

Партизан есеји: М. Грабовица 8′; М. Стојиљковић 11′; С. Иванковић 13′. Голови: С. Иванковић 4/4.Ташмајдан Тигрови: С. Симовић 10′; В. Сталевић 12′; А. Шушак 20′. Голови: С. Симовић 0/3.

Црвена звезда 26 (10) – 8 (4) Морава Гепарди Лесковац

Црвена звезда есеји: В. Миловановић 2′; Н. Младеновић 8′; М. Шатев 11′ и 18′; Л. Рашковић 13′. Голови: Л. Рашковић 1/2; В. Миловановић 2/3.

Црвена звезда 22 (6) – 24 (8) Партизан

Црвена звезда есеји: М. Селимовски 5′ и 14′; В. Миловановић 12′; В. Бошковић 17′. Голови: Л. Рашковић 3/4.Партизан есеји: М. Грабовица 6′ и 7′; В. Станковић 11′; В. Карановић 13′; С. Иванковић 18′. Голови: С. Иванковић 2/5.

Ташмајдан Тигрови 32 (16) – 0 (0) Морава Гепарди Лесковац

Ташмајдан Тигрови есеји: А. Шушак 2′ и 7′; С. Димитријевић 5′; М. Симовић 13′; В. Сталевић 16′ и 20′. Голови: С. Симовић 1/2; С. Димитријевић 2/2; А. Шушак 1/2.

Састави екипа и коначан пласман

1. место, Партизан 1953: Енис Бибић, Велибор Карановић, Милош Грабовица, Урош Гашић, Ђорђе Крњета, Лука Ивановић, Стеван Иванковић, Михајло Стојиљковић, Милан Јаћимовски, Игор Грабовица, Марко Милићевић, Вељко Станковић.Тренер: Јасмин Бибић.

2. место, Црвена звезда: Мирослав Селимовски, Владимир Бошковић, Марко Шатев, Валентино Миловановић, Марко Јевђић, Богдан Ристовић, Никола Петковић, Лука Брашанац, Лука Рашковић, Никола Младеновић.Тренер: Стефан Николић.

2. место Црвена звезда

3. место, Ташмајдан Тигрови: Андреј Шушак, Стефан Симовић, Марко Симовић, Михаило Радовић, Вељко Сталевић, Милош Митровић, Илија Станић, Душан Кенђелић, Стеван Димитријевић.Тренер: Стефан Вукановић.

3. место Ташмајдан Тигрови

4. место, Морава Гепарди (Лесковац): Лазар Бустић, Јован Анђелковић, Младен Анђелковић, Никола Вучковић, Немања Јовић, Никола Илић, Стефан Станковић, Стефан Миленковић, Урош Стојковић, Александар Ђорђевић, Алекса Белић.Тренер: Милош Стаменковић.

4. место Морава Гепарди Лесковац

децембар 2019.
П У С Ч П С Н
« нов    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Наредна утакмица

About Комесар за такмичење Д. Павловић 692 Articles
Комесар за такмичење Рагби 13 Федерације Србије